Yılan Büyücüsü - Ölüm Kapısı Serisi 4 E-Kitap İndir

Yılan Büyücüsü - Margaret Weis, Tracy Hickman E-Kitap İndir
Yayın Tarihi: 2002
Sayfa Sayısı: 552
ISBN: 9789758607594
Orjinal Adı: Wizard And Glass
Çevirmen: Niran Elçi
Yayınevi: İthaki Yayınları
Kategoriler: Roman, Fantastik, Edebiyat
SİTEMİZDE RAHATSIZ EDİCİ REKLAM YOKTUR, ADBLOCK KAPATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ...

Kitap Açıklaması

Binyıllar önce Sartanlar ile Patrynler arasında bir savaş çıktı. Sartanlar dünyayı dört âleme ayırdılar… sonra yok oldular. Ama şimdi bu iki ırk, birbirlerini Ölüm Kapısı’nın büyüsü sayesinde tekrar buldular -ve yeni bir savaş çıkmak üzere.

Dört dünyada aradıktan sonra, Alfred sonunda Chelestra’da, deniz âleminde halkını bulmuştur. Ama yolculukları ona ihtiyatlı olmayı öğretmiştir ve Alfred kısa süre sonra, ihtiyatlı olmakta haklı olduğunu görür, kendi halkı arasındayken bile.

Alfred’in güvenebildiği tek kişi, gariptir ki, Patryn Haplo’dur.

Ama Haplo’nun lordu, tüm Sartanların düşman olduğunu ilan etmiştir ve Haplo lorduna itaatsizlik etmeye cesaret edemez. Bu iki kişi, şimdi insanların, elflerin ve cücelerin barış içinde yaşamayı öğrendikleri bir yere gelmişlerdir. Tüm âlemleri tehdit eden daha büyük bir tehlikenin farkında olmayan bir Sartan ile Patryn, tüm dünyalar üzerinde hâkimiyet elde etmeye çalışırken düşük ırkların ittifakını bozacaklardır. Birbirlerinden daha eski -ve çok daha güçlü bir düşmanları olduğunu fark eden, yalnızca Alfred ile Haplo olacaktır.

Devamını Oku

Yorumlar

Facebook Grubumuz | +6000 Üye